Palve usu aastal

Jeesus Kristus, elava Jumala Poeg, kasvata meie usku Sinu Sõnasse, millesse on peidetud tõde ja milles Sina oled kohal. Ava meie meeled ja süda, et me kuulaksime tähelepanelikult evangeeliumi sõnu ja õpiksime innukalt tundma Sinu õpetust, mida Kirik edasi annab. Saada meie peale oma Vaim, et ta juhiks meid kogu tõesse.

Issand, Kasvata meie usku!

Maailma Lunastaja, kasvata meie usku sinu päästvasse tegevusse pühades sakramentides ja sinu ligiolekusse meie keskel leiva kujul. Ilmugu meie usk Sind agara vaimuga kummardades ja täielikus andumuses sakramente vastu võttes, eriti Armulauas.

Issand, Kasvata meie usku!

Jeesus, Maarja poeg, kasvata meie usku sinu kohalolekusse meie ja teiste inimeste sees. Ära lase meil unustada Sinu sõnu: „Mida te iganes olete teinud kellele tahes mu kõige pisematest vendadest, seda te olete teinud mulle.” Rohkenda meis jõudu, et me teeniksime sind ligimestes, keda sa oled meile saatnud.

Issand, Kasvata meie usku!

Võta vastu, armuline Jeesus, meie alandlik palve rohkema usu eest. Kujundagu usk kogu meie elu ja viigu see meid Sinu juurde, kes sa elad ja valitsed igavesti. Aamen

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.