teisipäev, 26. mai

Mk 10:28-31    Peetrus hakkas rääkima Jeesusele: «Vaata, meie oleme jätnud kõik maha ja järgnenud sulle!» Jeesus lausus: «Tõesti, ma ütlen teile, ei ole kedagi, kes on maha jätnud maja või vennad või õed või ema või isa või lapsed või põllud minu pärast ja evangeeliumi pärast ega saaks vastu nüüd, selsamal ajal sajavõrra maju ja vendi ja õdesid ja emasid ja lapsi ja põlde tagakiusamise kestelgi, ning tuleval ajastul igavest elu. Aga paljud esimesed jäävad viimasteks ja viimased saavad esimesteks.»

Miks peab olema nii, et esimesed jäävad viimasteks ja viimased saavad esimesteks. Kas alati nii on? Mis see reegel on? Mis nimelt teeb esimestest viimasteks?

Tundub, et teadvustamine, et olen Jumala nimel midagi maha jätnud. Sest maha jäetud iseendale teadvustamise tõttu kuulub see endiselt mulle, nüüd –  vaimsel moel, teenena.

Seega, kui sa Jumala nimel millestki loobud, siis ärgu su vasak käsi teadku, mida su parem käsi teeb, et su mahajätmine oleks varjatud, ja su Isa, kes näeb varjatutki, tasub sulle! IMG-20150521-WA0009

COPYRIGHT (C) JADVIGA ADOMAITITE

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.